Apie mus

Malonu, kad apsilankėte svetainėje ir krautuvėlėje putinukas.lt!

Šioje svetainėje daug sužinosite apie putinukus, galite padiskutuoti putinukų gaminimo, eksploatavimo klausimais. Ir, žinoma, įsigyti detalių ar net pilnai sukomplektuotą putinuką.

Įžanga

Seniai seniai, (kai dar nebuvo mobiliųjų telefonų), aviamodeliavimo įranga buvo ne tik brangi, bet ir deficitinė. Tik "išrinktieji" galėjo sau leisti tokią prabangą. Šiai dienai kai kurie iš mūsų jau nešiojasi daugiau nei po vieną mobilųjį telefoną, bet vis dar įsivaizduoja, kad turėti ir mokėti valdyti lėktuvo modelį yra utopija. O tie, kurie pasiryžta tai išbandyti, dažnai užstringa ties klausimu: NUO KO PRADĖTI?

Manome, kad laikas taisyti situaciją.

Pagrindiniai mūsų tikslai:

šauktukas

Į vieną vietą surinkti visą pradedančiajam aviamodeliuotojui reikalingą informaciją, bei pateikti ją patogiai, paprastai ir aiškiai.

Populiarinti aviamodeliavimą Lietuvoje įtraukiant į šį procesą kuo daugiau patyrusių modeliuotojų.

Sudaryti galimybę geriausiomis sąlygomis įsigyti populiariausią Lietuvoje radijo bangomis valdomą modelį su visa reikiama įrangą.

Organizuoti pradedančiųjų modeliuotojų varžybas ir kitus renginius, skatinti aktyvesnį megėjų dalyvavimą „gyvoje“ veikloje.

Visi kažkada pradėjome. Padėkime pradėti ir kitam. 

Norime, kad šį portalą kurtų patys aviamodeliuotojai - tiek nauji, tiek patyrę. Mes esame atviri BET KOKIAI tavo idėjai ar pasiūlymui, kuri būtų naudinga ne tik kitiems, bet ir tau. Mes suteikiame erdvę, išnaudokite ją tikslingai.

Prisidėti gali kiekvienas. 

Esi „žalias“ šitoje srityje ir nežinai nuo ko pradėti? Parašyk mums, kuom ir kaip tau padėjo šis portalas. Parašyk kokios informacijos pritrūko. Parašyk kiek patogu buvo naudotis portalu. Parašyk dabar, viską kas šaus į galvą.

Esi jau prakutęs ir nori tobulėti? Parašyk mums, kuom galėtume būti naudingi TAU. Nesvarbu, ar tau reikia daugiau informacijos, ar įrangos ar tiesiog palaikymo - parašyk.

Klubų ir būrelių vadovai ir atstovai - parašykite mums, kad galėtume susisiekti ir paskelbti kontaktinę informaciją.

Esi profesionalus radijo bangomis valdomų lėktuvų pilotas? Būk vienas iš pirmųjų, siūlančių komercines skraidymo pamokas. Parašyk mums, ir mes susisieksime.

Mūsų krautuvėlė

Aviamodeliavimas - tai mūsų hobis, bet ne pragyvenimo šaltinis. Nors šis portalas yra nekomercinis, tačiau jam sukurti, tobulinti ir išlaikyti reikalingas laikais ir pinigai. Tikimės, kad minimalus "pelnas" kurį atneš mūsų krautuvėlė bent iš dalies atpirks tas investicijas bei padės organizuoti planuojamus renginius. Putinukų krautuvėlė specializuojasi TIK į putinukus, jų atsargines dalis ir aksesuarus. Visa veikla yra vykdoma pagal individualios veiklos vykdymo pažymą.

Pristatymo terminalų vietos

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.